blog & akce

vše 18

nejčastější dotazy 10

rekonstrukce 1

novinky 2

akce 2

stavebně technická tématika 0

bezpečný domov 1

sklo 0

podlahy 0

AKCE od 1. 7. 2024

Od 1. 7. 2024 akční ceny řady Elegant a 30% sleva na montáž všech prvků

Číst více

30 LET s firmou STAVBY spol. s r.o.

Oslavte s námi 30 let od založení firmy STAVBY spol. s r.o.

Číst více

20% SLEVA NA CPL LAMINÁTY

Přijďte si vybrat Vaše nové dveře v CPL povrchu se slevou 20%

Číst více

Výstava obrazů - Jan Pražan

Výstava obrazů umělce Jana Pražana

Číst více

Co si představit pod pozáručním servisem?

Začneme kontrolou funkčnosti dveřního křídla a jakou silou je nutné dveře otevírat či zavírat. Pohledem nebo i vodováhou zjistíme rovinnost dveří a jak těsní do obložkové zárubně.

Číst více

Jak vybrat podlahy Quickstep?

Základní rozdělení podlah QUICK STEP. Vinylové, laminátové a dřevěné

Číst více

Jak probíhá předání namontovaných dveří Sapeli?

K předání namontovaných dveří je přistoupeno po kvalitně dokončené montáži. Dveřní komplety jsou osazeny včetně namontovaných doplňků a všechno je vyzkoušeno. Přemětem předání celého díla je kontrola správnosti osazených dveří.

Číst více

Jak probíhá montáž dveří a zárubní Sapeli

Montáž dveří a zárubní nelze provést bez dokonalého zaměření, které provádíme našimi zkušenými pracovníky. Zaměření je základním stavebním kamenem pro dokončení celého díla.

Číst více

Jaké máme druhy bezpečnostních dveří?

Váš domov by měl být nedotknutelný a proto u nás máte k dispozici širokou škálu vstupních a bezpečnostních dveří. Základní odolností pro vstupní dveře je požární odolnost. Tuto vlastnost mají všechny vstupní dveře od SAPELI.

Číst více

Jaké vás čekají technické specifikace při objednání dveří Sapeli?

Při přípravě projektu pro realizaci Vaší nemovitosti nebo rekonstrukce je vždy nutné znát pravidla pro dodávané dveřní prvky. V našem sortimentu je již tolik produktů, že k projektování používáme knihu technické dokumentace.

Číst více

Jak vybrat celoskleněné dveře a stěny Sapeli?

Celoskleněné prvky SAPGLAS jsou vyráběny v několika provedeních. Jsou různé tloušťky skel dle velikostí skleněných ploch a jejich uchycení.

Číst více

Jak řešit dveře do atypického interiéru?

Atypické rozměry bydlení, nestandardně snížené či zvýšené stropy, abnormální šířka stěn? Je tohle případ také vašeho bydlení?

Číst více

Jak jsem si objednal dveře Sapeli

Ta první zkušenost se týkala dokončení půdní vestavby, do které jsem potřeboval šest vnitřních dveří a jedny vchodové. Řekl jsem si, že když si většinu prací dělám svépomocí, tak s dveřmi poradím sám.

Číst více
Modely dveří se pravidelně obměňují dle současných požadavků zákazníků. " >

Proč přijít do Sapelicentra?

Ptáte se, zda si můžete koupit dveře, aniž byste je viděli na vlastní oči? Pokud jste se rozhodli změnit nebo zrekonstruovat svůj dům či byt, tak stojíte před volbou, jak celou akci realizovat. Právě pro vás firma SAPELI a.s. ve spolupráci s naší firmou…

Číst více

Jak správně čistit dveře Sapeli?

Jak udržovat dveře Sapeli, aby vám vydržely dlouho krásné i funkční? Zásadní je používat spolehlivé čisticí prostředky. Abychom vám vše usnadnili, rozhodli jsme se takovou ideální čisticí sadu sami vytvořit.

Číst více

Jaké nabízíme služby?

Při přípravě každé zakázky se snažíme zákazníkovi představit celou škálu možností, jaké dveře jsou do jeho interiéru možné a vhodné. Poradíme a ukážeme vám v grafickém návrhu, jak budou vaše dveře v interiéru vypadat.

Číst více

Proč bezpečnostní dveře od Sapeli?

Bezpečnostní vstupní dveře od SAPELI mají jako jediné možnost povrchově vypadat směrem do Vašeho bytu stejně jako Vámi vybrané vnitřní dveře ze sedmi modelových řad a povrchů. Dveře otočné a jejich reverzní provedení. Neviditelné dveře v skryté zárubni.

Číst více
    Zobrazit další