Proč přijít do Sapelicentra?

Výhody SAPELI CENTER

  • vystavené dveře v zárubních, celoskleněné dveře a podlahy
  • podávání informací o produktech
  • zpracování cenové nabídky
  • k dispozici technická podpora
  • informace a materiálovém složení dveří
  • nabídka celoskleněných dveří a stěn
  • nabídka podlah
  • zaměření, montáž, záruka, řešení reklamací
  • vše na jednom místě

 

Ptáte se, zda si můžete koupit dveře, aniž byste je viděli na vlastní oči? Pokud jste se rozhodli změnit nebo zrekonstruovat svůj dům či byt, tak stojíte před volbou, jak celou akci realizovat. Právě pro vás firma SAPELI a.s. ve spolupráci s naší firmou STAVBY spol. s r.o připravila SAPELI CENTRA, kde jsou vystaveny všechny produkty z nabídky SAPELI a.s.
Slovo „sapeli“ je italským synonymem pro druh mahagonu, který zakladatelé firmy použili při výrobě. Dveře jsou dnes vždy namontovány v příslušných obložkových zárubních. Modely dveří se pravidelně obměňují dle současných požadavků zákazníků.
V SAPELI CENTRECH (SC) tak vystavujeme desítky interiérových dveří i jejich komponentů. Sledujeme současné trendy a nabídku pravidelně rozšiřujeme, v současnosti například o program celoskleněných dveří.
Na SC pracují zkušení obchodníci, kteří jsou připraveni s vámi mluvit o vašich požadavcích na nové dveře a zárubně. A co víc, u jednotlivých modelů dveří si můžete prohlédnout různé varianty kombinací povrchů, kování a pantů.
Na našich SC v Hradci Králové a v Pardubicích tak naleznete kompletní sortiment a vybrané dveře můžete porovnávat i se vzorky podlahových krytin. Kombinace dveří s podlahou je totiž často tím rozhodujícím faktorem. Abychom rozšířili vaše možnosti při zařizování interiéru, vystavili jsme také celoskleněné dveře a stěny.
S výběrem podlahy vám tak poradíme stejně dobře jako při koupi nových interiérových dveří. Rovněž zodpovíme všechny vaše odborné dotazy. V poslední době jsou velmi oblíbené ceraminové podlahové krytiny. Jsou také jedny z nejmodernějších, vyrobené pouze z přírodních materiálů, nezatěžujících životní prostředí.
Návštěvou SC získáte přehled o svých možnostech. Jaké dveře, sklo a podlahy použít pro svůj nový interiér a jak tyto prvky kombinovat? Cenovou nabídku pro vás vždy připravíme v několika variantách.
Na jakékoliv technické otázky ohledně dveří se navíc můžete zeptat i našeho technika s dlouholetou praxí v oboru.
Jednou z našich priorit je i možnost výroby atypických dveří v různých rozměrech, vhodných i do šikmých míst. Jsme odborníci na dveře a dokážeme realizovat vaše požadavky.