hero obrázek

tým

O nás

O nás

Firmu STAVBY s.r.o. založil v roce 1994 Antonín Votoček. K okolnostem založení uvádí: „Při realizaci pozemních staveb nám chyběl spolehlivý partner, který by nám dodal a namontoval kvalitní české dveře. Proto jsme s dveřmi úspěšně začali pracovat sami a za tři roky budeme slavit 30let na trhu.“

Chtěli jsme kvalitního českého výrobce dveří. Vyzkoušeli jsme několik českých i zahraničních výrobců, kteří nich nebyli schopni držet standardy kvality, dodací lhůty nebo nebyli otevřeni dlouhodobé blízké spolupráci. Naopak nejlepší zkušenosti jsme měli se 100% českým výrobcem SAPELI. Spolupráce se rozvíjela a postupně jsme stali jejich TOP10 partnerem. Dnes provozujeme dvě prodejny s certifikátem SAPELI CENTRUM v Hradci Králové a v Pardubicích. SAPELI CENTRUM pro zákazníka znamená prodej na nejvyšší úrovni, množství vystavených vzorků a proškolený personál. Sortiment se postupně rozšiřoval, dnes každé SAPELI CENTRUM nabízí dveře, kování na dveře, celoskleněné dveře, celoskleněné stěny, stavební pouzdra, hliníkové zárubně, skryté zárubně, obklad starých kovových zárubní. Navíc disponujeme širokým sortimentem dřevěných i vynilových podlah.

Klíčem k úspěšné realizaci každé zakázky jsou 3 kroky. Ať se jedná o jedny atypové dveře na půdu, nebo apartmánový hotel na klíč, prvním krokem je výběr. Zde Vám pomůže z tisíců kombinací vybrat to nejlepší řešení. Více než sto dveří máme fyzicky na prodejně, k tomu desítky klik a desítky podlah. Disponujeme dveřmi i podlahami ve standardu hobbymarket i v té nejvyšší kvalitě. Druhým krokem je zaměření a zadání do výroby. Zkušenosti nás naučily, že zaměření v místě realizace je klíčové pro úspěch celé akce a chrání klienty. Třetím krokem je montáž. Namontovali jsem tisíce dveřních kompletů a tisíce metrů čtverečních podlah. Na speciální atypové zakázky máme k dispozici vlastní truhlárnu, která se specializuje na úpravu dveří. Cesta na 3 kroky znamená zásadní zjednodušení pro naše zákazníky a pro nás možnost nabídnou na trhu s dveřmi a podlahami kvalitní, srozumitelnou a funkční službu na klíč.

Jsme firma STAVBY.
Máme rádi české dveře.
Na 3 kroky a jsou u Vás doma

majitel

Antonín Votoček

majitel firmy

Snažíme se zákazníkům nabídnout co nejširší nabídku produktů dveří, podlah, doplňků a dělat to co nejjednodušeji, nejlépe na 3 kroky. Zkušenosti nás naučily, že v jednoduchosti a detailu je krása. Chci Vás pozvat do našich krásných velkých prodejen SAPELI Centrum, kde si v klidu vyberete z kompletního sortimentu. S výběrem Vám pomohou naši proškolení pracovníci obchodního týmu. Vybrané produkty Vám zaměříme a objednáme ve výrobě. Poradíme Vám se správnou přípravou stavebních otvorů a celou zakázku kvalitně a rychle namontujeme. Opravdu stačí 3 kroky k tomu, abyste doma měli nové hezké dveře. Věřím, že to jde. Vidím, že to jde.

email: votocek@dverestavby.cz
telefon: +420 608 662 226

obchodní ředitel, technik

Martin Prouza

obchodní ředitel, technik

Martin v sobě sjednocuje duši obchodníka a technika. Díky tomu, že se pohybuje ve světě dveří 20 let, má obrovské množství zkušeností. Realizoval jak designové rodinné domy, tak hotelové komplexy na klíč. Postará se o Vaše technické nároky, jako jsou mechanické padací prahy, provětrávané zárubně pro pasivní domy, elektronické vstupní systémy, dveře s požární odolností, zvukově-izolační dveře a také dveře do různě tepelně namáhaných prostor. Setkáte se s ním především během 2. kroku - zaměření. Poradí Vám jak připravit vše tak, aby montáž proběhla hladce. Je to sportovní typ, pracovitý, rychlý s výborným smyslem pro humor.

email: prouza@dverestavby.cz
telefon: +420 777 836 310

obchodní zástupce, marketing

Antonín Votoček ml.

obchodní zástupce, marketing

Tonda je energický, sympatický a tvůrčí. Bude se Vám věnovat během 1 kroku - výběru a hledání vhodného řešení, představí kompletní sortiment dveří SAPELI a podlah QUICK STEP. Vládne virtuálním světem, připravuje naše videa, zpracovává reference, můžete se s ním potkat na našich sociálních sítích, ukáže Vám pomocí videí, jak by mohl vypadat Váš interiér, z konfigurátoru Vámi vybrané dveří zasadí do snímku Vašeho stávajícího domova. Setkáte se s ním také při konzultacích on-line, kdy Vám pomocí kamery ukáže jednotlivé detaily našich podlah i dveří.

email: avotocek@dverestavby.cz
telefon: +420 608 662 227

obchodní zástupce

Ondřej Dostál

obchodní zástupce

Ondra je velice obratný, rychlý a přímý. Specializuje se na dveře, celoskleněné dveře a kování. Rád pracuje na velkých projektech – bytové domy, školy a hotelové komplexy. Jeho parketou jsou provázané kartové systémy vstupních dveří, či složitá elektronická zabezpečení. Pomůže Vám vyřešit protipožární požadavky Vašich projektů ale i designové detaily, jako hliníkové hrany ve falcovém i bezfalcovém provedení, tichý magnetický zámek nebo kování M+T s nočním viděním. Tělem a duší je sportovec, díky své ctižádostí dotáhne každý projekt ke zdárnému konci.

email: dostal@dverestavby.cz
telefon: +420 608 662 228

Zobrazit další

Celý tým

Celkový dojem z každého díla je výsledkem vzájemné spolupráce. V 1. kroku Vám obchodní tým dveře a podlahy pomůže vybrat. Ve 2. kroku Vám technický tým stavební otvory a podlahy zaměří a ve 3. kroku je montážní tým namontuje. Snažíme se o to, aby každý na svém místě udělal maximum a aby jste na konci byli co nejspokojenější Vy, zákazníci.

Stačí 3 kroky a je hotovo.

Certifikáty