Jak správně čistit dveře Sapeli?

Jak k tomu vlastně došlo vysvětluje Ing. David Vítek „K nápadu vytvořit vlastní řadu čisticích prostředků nás iniciovaly časté dotazy našich zákazníků, kteří žádali o radu, jakým způsobem a pomocí jakých prostředků čistit naše dýhované dveře a jejich skleněné výplně. Zákazníci měli obavu, aby při použití nevhodných ošetřujících prostředků nedošlo k jejich poškození. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro sestavení vlastní řady čisticích produktů, u které můžeme zaručit, že při jejich použití nedojde k poškození povrchu dřevěné dýhy nebo skleněné výplně.“ V naší čisticí sadě najdete mýdlový čistič, leštěnku, čisticí prostředek na skla a oleje na zámky a závěsy. Tento set navíc doplňuje šikovná lešticí utěrka Sapeli z originálního rozštěpeného mikrovlákna.

Čisticí prostředky Sapeli mají široké využití

Mýdlový čistič Sapeli s obsahem kokosového mýdla se postará o lesklý a až saténově hebký povrch beze skvrn. Skvěle čistí dřevěné dveře, leptaná a pískovaná skla, parkety, obklady – lakované i nelakované, vnitřní i venkovní. Díky jeho univerzálnosti se hodí k čištění v podstatě jakéhokoliv nábytku. Kromě toho, že oživuje barvu a vzor dřeva, působí také antistaticky a brání tak usazování prachu. Akrylátová leštěnka s obsahem včelího vosku vytvoří na vašem nábytku ochranný filtr a zajistí dokonalý lesk.

Jak na sklo?

Mýdlový čistič Sapeli je vhodný k mytí všech typů skleněných výplní. Pokud jde o sklo leptané, doporučujeme tuto výplň umývat vždy celou. I v případě, že je znečištěná jen malá část jejího povrchu. Je také lepší použít spíš menší než větší množství vody. Leptané sklo totiž schne velice pomalu a mohou na něm zůstávat mokré mapy. Pískované sklo je navíc po umytí nutné utřít úplně do sucha. Čistící prostředek Sapeli na skla skvěle poslouží nejen při čištění skleněných výplní, ale také ornamentálních skel, zrcadel, keramických obkladů nebo smaltu. Dveřní zámky a závěsy si zaslouží speciální pozornost. Před korozí je ochráníte aplikací Sapeli oleje, který tvoří směs minerálních olejů, silikonového oleje a organických rozpouštědel. Celou sadu ošetřujících prostředků najdete v každém Sapeli centru. Sapeli. „Věříme, že námi garantované prostředky k ošetřování dveří a zárubní zákazníci ocení. Naším hlavním cílem bylo poskytnout takové přípravky, které ošetří a přitom nepoškodí naše dveře a zárubně a zákazník s nimi bude spokojen,“ uzavírá Ing. Vítek.