Podlahy

podlahy

Proč děláme podlahy?

Podlahy k nám přišly jako přirozená součást interiérového designu. Jak by tyhle dveře vypadaly s naší podlahou? A máte už vybranou podlahu? Postupně jsme z několika vzorků, které jsme měli na přiložení ke dveřím, vybudovali profesionální samostatné podlahové centrum. U nás můžete vzít do ruky desítky až stovky velkých vzorků podlah, dotknout se jich, přivonět. Můžete je zanést k různým dveřním křídlům, pokud s sebou budete mít vzorek obkladu do koupelny, nebo dvířek kuchyně, pomůžeme Vám sladit interiér jak esteticky, tak technicky. Vytváříme neopakovatelnou atmosféru domova.

Proč Quick Step

Protože chceme nejlepší značku v průniku kvalita / cena / servis, prodáváme a montujeme kompletní sortiment výrobce QUICK-STEP. Jsou to podlahy vysoké kvality a neopakovatelného designu.

3 kroky a máte podlahu

Krok 1 Výběr

Podlaha je to první, čeho se Vaše chodidla dotknou, když ráno vstanete z postele, tudíž si její výběr zasluhuje náležitou péči. Řečeno zkrátka, je potřeba se té podlahy dotknout. Zastavte se u nás v SAPELI Centrum v Hradci Králové nebo v SAPELICentrum v Pardubicích. Jsme tu pro Vás a bude se Vám věnovat tým proškolených specialistů. Můžete si s námi také domluvit konferenční hovor nebo navštívit web quick-step.cz, kde najdete kompletní sortiment on-line.

Krok 2 Zaměření


Během zaměření se neřeší jen samotné rozměry nové podlahy, ale řada technických věcí jako podklad, přechody podlah, podlahové vytápění, detaily u obložek dveří, finální čisté výšky, schody, přechodové lišty atd. Poskytujeme jak odborné zaměření, tak technické poradenství v procesu přípravy Vašeho interiéru. 

Krok 3 Montáž

Podlahy realizujeme stejným profesionálním přístupem jako dveře a velkou výhodou je, že práce na dodávkách probíhají od jedné firmy ve vzájemných návaznostech. Začneme montovat podlahy, nastupujeme na montáž dveří a hned dokončujeme lištování podlah. K předání je vše připraveno kompletně. Je to ideální řešení.