Ceraminové podlahy
BIO produkt NOVINKA

Podlahové centrum

Poradíme vám s výběrem podlahy pro váš útulný domov. Desítky kombinací materiálů a barev si prohlédnete přímo v naší vzorkovně. Doporučíme vám také, jak o podlahu správně pečovat, aby vydržela krásná co nejdéle.

Máme zde zastoupené všechny podlahové krytiny:  Vinyl, laminát, 3vrstvý masiv a ceramin.

Ceraminové podlahy

Ceraminové podlahy jsou nástupci vinylových podlah. Jsou ekologické a ze 100% přírodního materiálu bez ftalátů, těžkých kovů, těkavých látek a změkčovačů. CERAMIN tvoří minerální látky, které se používají v potravinářském průmyslu. Tento druh podlah je navíc voděodolný.

Přijďte se podívat na ceraminové podlahy do jedné z našich vzorkových prodej v Hradci Králové a v Pardubicích. Rádi vám poradíme s výběrem.

Více

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou aktuálně nejoblíbenějším druhem podlah. Jedná se o dobře zpracovaný umělý materiál, který se vyrábí ve dvou základních provedeních. Bez podložky v tloušťce 2 až 3 mm je vhodný pro lepení, nebo s podložkou a zámkem typu click-clack.

Přijďte se podívat na vinylové podlahy do jedné z našich vzorkových prodej v Hradci Králové a v Pardubicích. Rádi vám poradíme s výběrem.

Vyhledat prodejnu

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy mají povrchovou úpravou právě z laminátů. Vyrábí se pro zámkový systém (click-clack) v nepřeberném množství vzorů a rozdílné tloušťce od 5 mm až do 8 mm. Vždy je nutné dobře vyhodnotit zatížení podlahy a její odolnost.

Přijďte se podívat na laminátové podlahy do jedné z našich vzorkových prodej v Hradci Králové a v Pardubicích. Rádi vám poradíme s výběrem.

Vyhledat prodejnu

Dvou a třívrstvé dřevěné podlahy

Spodní vrstvy tvoří různé laťovky nebo dřevěné desky. Slepené vždy s pootočením o 90 stupňů, aby zabránily jakémukoliv kroucení podlahové lamely. Tloušťka podlahy je 12 mm až 15 mm. Vrchní vrstva je z masivního dřeva. Po delší době užívání se tato vrstva dá přebrousit, čímž se obnoví její původní krása. Povrch lze také upravit lakováním, olejováním nebo voskováním.

Přijďte se podívat na dvou a třívrstvé dřevěné podlahy do jedné z našich vzorkových prodej v Hradci Králové a v Pardubicích. Rádi vám poradíme s výběrem.

Vyhledat prodejnu

Podlahy z masivního dřeva

Palubky se vyrábí v různých šířkách, délkách i tloušťkách. Povrch je možné upravit na mnoho způsobů. Palubky lze na podklady šroubovat, lepit nebo položit na podložku plovoucím způsobem.

Přijďte se podívat na podlahy z masivního dřeva do jedné z našich vzorkových prodej v Hradci Králové a v Pardubicích. Rádi vám poradíme s výběrem.

Vyhledat prodejnu

Lišty a přechodové lišty

K dokončení celé podlahy je nutné ji při styku se zdí olištovat doporučenou vybranou lištou. Ty se vyrábějí z umělých i přírodních materiálů a prodávají se v mnoha tvarech a provedeních. Lze jimi také dodatečně vést elektrokabely nebo jiné vedení.


Lišty musí zakrýt dilatační mezeru mezi podlahou a zdí a umožnit podlaze pod lištou dilatovat (pohybovat se). Nesmí však být s podlahou spojeny. Totéž platí i pro lišty přechodové a dilatační. Každá plocha, kde je položená nová podlaha, musí mít dilatační spáry, které jsou závislé na druhu podlahy. U podlahového topení jsou nároky na dilatace ještě větší. Různé prostupy podlahou se zakrývají krytkami. Lišty zabezpečují i to, že podlaha může tzv. dýchat a nedochází tak ke srážení vlhkostí.

Údržba a péče o podlahy

Podlaha se musí pravidelně udržovat doporučenými prostředky i během záruční doby. Údržba je nedílnou součástí dobrého fungování nové podlahy a její dlouhověkosti. Každá podlaha má však na ni jiné nároky. My vám vždy doporučíme, jaké čistící prostředky nejlépe ochrání tu vaši.

14 RAD A TIPŮ PŘI POŘIZOVÁNÍ NOVÝCH DVEŘÍ

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Na zadaný email byl odeslán soubor.

SESTAVTE SI DVEŘE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Bez kontaktu to nejde!

Abychom vám mohli sestavit a zaslat nabídku na míru,
potřebujeme před vstupem do konfigurátoru znát
vaše kontaktní údaje.

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

DVEŘE SE U NÁS NETRHNOU

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

PORAĎTE SE S NAŠÍM ARCHITEKTEM

  • Jak šikovně sladit barvu dveří, tapet a podlah.

  • Jak vyzrát na otvory pro všechny typy dveří.

  • Prostě, jak si to doma zařídit, aby se vám bydlelo hezky.

Kdy se vám to bude hodit?
Vyberte si termín a my se vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Objednávka servisní prohlídky požárního uzávěru

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme,
abychom se společně domluvili na datu prohlídky.

Děkujeme za objednání prohlídky, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Nezávazná poptávka

Modelová řada
Způsob otevírání
Velikost dveří
Typ zárubně
Povrchová úprava
Počet kusů
Montáž

Děkujeme za vaši zprávu, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Neplatný vstup

INFORMACE O PROVOZU

SC PARDUBICE - SC HRADEC KRÁLOVÉ

Od pondělí 12. 4. 2021 máme opět otevřeno!

SAPELI CENTRUM HRADEC KRÁLOVÉ
Po - Pá : 9:00 - 17:00
So : 9:00 - 12:00

SAPELI CENTRUM PARDUBICE
Po - Pá : 9:00 - 15:30
So - Zavřeno   

Dostál Ondřej (HK) - 608 662 228 / dostal@dveresapeli.cz

Votoček Antonín ml. (PCE) - 608 662 227 / avotocek@dveresapeli.cz