Proč bezpečnostní dveře od Sapeli?

Bezpečnostní dveře ochrání vás i Vaši domácnost před zloději, požárem, kouřem i hlukem. SAPELI výrobce zakázkových interiérových dveří dokázal v 7 modelových řadách navrhnout i dveře bezpečnostní. Můžete si vybrat model dveří, povrchovou úpravu a to rozdílnou na obou stranách a ještě různé vlastnosti dveří. Proto dveře bezpečnostní SAPELI. Bezpečnostní dveře mohou mít několik důležitých vlastností: bezpečnostní dveře SAPELI jsou vyráběny v bezpečnostní třídě 2,3 bezpečnostní třída RC2 - dveře musí odolat příležitostnému zloději, který použije svoji fyzickou sílu a běžné mechanické nástroje. Doporučení: Dveře RC2 se používají k zabezpečení méně rizikových objektů či místností bezpečnostní třída RC3 - dveře odolávají osobám, které se snaží pomocí své fyzické síly, hrubého násilí, nářadí a páčidel tyto dveře překonat


Výhody bezpečnostních dveří SAPELI.

  • Výběr dveří:
  • bezpečnost
  • další funkce
  • design
  • doplňky
  • bezpečnostní kování
  • rozměr
K rozhodnutí investovat do nových bezpečnostních dveří vede několik důvodů. Někoho již vykradli v jiném případě vykradli souseda a nebo jste se prostě rozhodli lépe si zabezpečit svůj byt? Zrekonstruovali jste si koupelnu, kuchyň a do hobby pokojů jste si koupili drahé vybavení pro Vaše potěšení? A co vstupní dveře ? Vedou sice na společnou chodbu ale za nimi už může být kdokoliv. Bezpečnostní vstupní dveře od SAPELI mají jako jediné možnost povrchově vypadat směrem do Vašeho bytu stejně jako Vámi vybrané vnitřní dveře ze sedmi modelových řad a povrchů. Do společného prostoru lez navrhnout stejný nebo velice podobný povrch tak, aby nenarušoval identitu ostatních dveří. Dveře lze doplnit osadit dřevěnými rámečky dýhovými sesazenkami. Povrchové úpravy nabízíme v materiálech CPL, HPL, Dýha a stříkané barvou RAL.
Při realizaci nového domu dodáme stavbě nové ocelové zárubně bezpečnostní tzv. pro zazdívání a stavba při realizaci před omítkami tyto zárubně zazdí. Zazdění musí být provedeno velice precizně a to jak v rovině svislé tak i správně výškově. Zárubně musí být zalité betonovou směsí a to důkladně. Dobře zalitá zárubeň odolá i pokusu o její roztažení pomocí heveru. Lze také objednat bezpečnostní zárubně pro dodatečnou montáž. Pokud se investor rozhodne v průběhu výstavby, že změní kvalitu vstupních dveří a nebo pro estetičtější provedení zárubní, které mohou mít širší tzv. límce můžeme dodat zárubně bezpečnostní skládané. Tyto zárubně se skládají ze dvou částí (montážní a krycí) a montují se na výšku dokončené podlahy. Montáž se provádí na kotvy a těsní se polyuretanovou pěnou. Všechny zárubně pro bezpečnostní dveře musí být opatřeny štítkem, který obsahuje informace o celém bezpečnostním uzávěru. Rekonstrukce staršího bytového domu – při realizaci dveří v těchto domech vždy předchází nutné vybourání starých ocelových zárubní všeho typu. Tyto zárubně nemají požadovanou kvalitu na bezpečnost a ani požadované otvory kam se při uzamykání zasunují jak pasivní tak aktivní ocelové trny nebo závory. Po vybourání je stavební otvor téměř svým rozměrem připraven pro novou zárubeň. Varianty zárubní jsou stejné pro zazdívání a nebo skládaná montovaná na sucho s
 dopěněním. Lze dodat i celkově atypické zárubně jak rozměrově v certifikovaných rozměrech tak i s různě širokými límci.
Prahová těsnící lišta zvukově izolační okopový plech až do výšky 250 mm oboustranně. Vhodné do horských apartmánů kde se chodí v lyžařské výbavě až do bytu. Montáž dveří by měli bezpodmínečně provádět pouze montážníci proškolení výrobní firmou dveří s praxí. Při montáži je nutné dodržet mnoho pravidel tak aby dveře dokonale fungovali. Bezpečnostní parametr může být dodržen pouze u dokonale namontovaných dveří. Montáž a instalaci dveří mohou provádět pouze firmy s živnostenským oprávněním pro tuto činnost. Doklad o montáži a předání celého díla je na celý komplet. Dveře a zárubně. Není přípustné používat zárubeň od jiného výrobce než jsou dveře.
Digitální kukátko s nahráváním a sledování osob, které se pohybovali před Vašimi dveřmi. Při montáži dveří v nové výstavbě je tato činnost prováděna ještě před nastěhováním a úklidovými pracemi. Proto je často nutné celý komplet bezpečnostních dveří seřídit často i vyčistit. Tyto práce na objednávku provádíme také. Při předávání díla bezpečnostních dveří dostanete od nás doklad kde se zavazujete pravidelně provádět servisní prohlídky 1x za kalendářní rok. Pokud tuto povinnost nesplníte ztrácíte certifikát o bezpečnostních a požárně odolných dveřích. Při řešení pojistných událostí je na toto kladen důraz. Při náhodném eventuálním zabouchnutí nebo při ztracených klíčích, když nemáte dveře opatřeny digitálním otevíráním spolupracujeme s několika zámečnickými odborníky, které Vám doporučíme aby Vám dveře odemkli. Na celý bezpečnostní komplet poskytujeme záruky dle NOZ.
Přejeme Vám dobrý výběr bezpečnostních dveří a nejlépe od firmy SAPELI a od nás. Dveře máme vystaveny ve funkční kompletech na našich 2 provozovnách SAPELI CENTRECH. Zde jsou i naši obchodníci, kteří mají bohaté proškolené zkušenosti a již několik desítek bezpečnostních dveří prodali. Všechny vystavené dveře jsou opatřeny kováním. Bližší informace o bezpečnostních dveřích vám rádi sdělí naši obchodníci na našich Sapeli Centrech v Hradci Králové a Pardubicích. Těšíme se na vaši návštěvu.