3 kroky a máte dveře

3 kroky a máte dveře

3 kroky a máte dveře

1. výběr dveří

8000 kombinací, pomůžeme Vám vybrat tu pravou...

2. zaměření

+/- 0,01 na centimetry u Vás v interiéru

3. montáž

26 let montáží nám dává odbornost i zkušenosti

Co Vás čeká?

3 kroky jsou rychlou a jednoduchou cestou k novým designovým interiérovým dveřím. Vám, jako klientům, šetří čas. My, jako dodavatel vnitřních dveří a podlah, můžeme díky 3 krokům pohlídat místa v realizaci zakázky, ve kterých nejčastěji dochází k chybám, vícenákladům a prodlevám, čímž chráníme Vaše peníze a šetříme Váš čas. Díky tomu ve výsledku dostanete nejvyšší možnou kvalitu za nejlepší cenu. 

Kdy řešit dveře?

Je to na centimetry. Navštivte nás nejpozději, když končíte základovou desku. Průchody mezi zdmi, kde budete mít dveře, musím být správně široké, překlady ve zdech musí být ve správné výšce, tak přidtě včas, ať to můžeme společně vyřešit.

1 Krok výběr

Podlaha a dveře jsou to první, čeho se dotknete, když ráno vstanete. A nekupují se zrovna každý den. Proto je potřeba je pečlivě vybrat a my Vám s tím pomůžeme. Je více možností, jak to udělat: 1) Můžete nás se vzorníky pozvat k sobě do interiéru, 2) si můžete prohlédnout naše prodejny virtuálně, 3) můžeme udělat konzultaci online nebo 4 ) můžete vyzkoušet konfigurátoru SAPELI. Nejlepším způsobem je ale určitě osobně navštívit naše SAPELI CENTRUM v Hradci Králové nebo SAPELI CENTRUM v Pardubicích. Proč? Důvod je jednoduchý. Dveří a podlah jsou desítky tisíc kombinací. Na vzorkovně jsou vystaveny ve funkčním stavu, můžete si je prohlédnout, zkusit otevřít, dotknou se jich, podívat se přes různé druhy prosklení, vykoušet, jak Vám padnou do ruky různé kliky, jak vypadají lišty i jak fungují různé druhy zárubní (od posuvných, skrytých přes bezfalcové až po reverzní). Kombinací je opravdu mnoho. Dveřní křídlo máme v sortimentu s přírodní dýhou, fólií CPL nebo v několika variantách stříkaných barvou. Může ale být i celoskleněné nebo s různými variantami úprav. Vzorky podlah jsou velké a najdete je na stejném místě, jako dveře. Díky tomu je můžete fyzicky přiložit k jednotlivým dveřím a vybrat tu nejlepší kombinaci pro Vás.

Největší přidanou hodnotou obou našich vzorkoven s interiérovými dveřmi a podlahami jsou naši proškolení vstřícní prodejci, kteří si na Vás vždy udělají čas a budou Vám k ruce během celého procesu výběru. Máme levné dveře alá hobbymarket, ale v mnohem lepší kvalitě a s neporovnatelně lepším servisem. Nabízíme širokou paletu dveří střední třídy (CPL) ale i designové kousky v celoskle i dýze.

mistr obchodu: Ondřej Dostál
email: dostal@dverestavby.cz
telefon: +420 608 662 228

2 Krok zaměření

Pokud jste profesionální tlumočník a řeknete něco „trochu jinak“, možná někoho rozesmějete, ale v celkovém výsledku to nebude vadit. Pokud „trochu jinak“ zaměříte dveřní otvor, čeká Vás v lepším případě truhlářská úprava, v horším nová objednávka. Není žádného místa, kde by se na cestě k novým dveřím dělalo více chyb, než právě v této fázi. Proto náš zaměřovací technik vždy zaměřuje fyzicky u Vás v interiéru každou zakázku. Ano, přesná výroba vyžaduje přesné zadání.

U výběru dveří je nutné myslet i na to zda do Vašich stavebních otvorů vybrané dveře půjdou osadit a budou-li tam vhodné. Na základě našich zkušeností Vám dokážeme poradit s realizací dveří kamkoliv do Vašich interiérů. Dveře lze vyrábět i v různých atypických provedení se specifickými vlastnostmi, někde zvukotěsné, jinde protipožární, podle požadavků projektové dokumentace.

Během zaměření se ale neřeší jen velikosti stavebních otvorů. Zaměřovací technik s Vámi projde i pozice vypínačů, přechody podlah a řadu dalších věcí, které jsou nutné pro úspěšnou montáž. Po detailním zaměření každého jednotlivého dveřního kompletu je každá zakázka samostatně - na míru jen pro Vás – zadána do výroby. Dále objednáme podlahy, ale i řadu doplňků, jako jsou dveřní zarážky či přechodové lišty.

Správné zaměření minimalizuje čas nutný na montáž a předejde případným kolizím. Díky provedenému zaměření, můžeme ručit za to, že bude všechno v pořádku a celou zakázku dokončíme.

mistr zaměření: Martin Prouza
email: prouza@dverestavby.cz
telefon: +420 777 836 310

3 Krok montáž

Perfektní realizace má dvě podmínky: profesionalitu montážníků a dotaženou přípravu u Vás v interiéru.

Náš tým profesionálních montážníků má tisíce dveřních křídel zkušeností, potřebné nářadí i certifikace. Sami si dveře prostě nenamontujete, protože jen v zárubních jsou otočné, posuvné, reverzní, skryté, bezfalcové a rámové. Umíme to a bude pro Vás rozhodně ekonomičtější, nám montáž svěřit.

U Vás v interiéru před montáží potřebujeme perfektní stavební přípravu všech stavebních otvorů. Místo montážních prací musí být čisté, musí být provedené omítky včetně maleb a obkladů, položené podlahové krytiny a osazena schodiště. Musí být funkční topení i správná teplota a vlhkost. Je také dobré, když jsou namontovány zařizovací předměty a nastěhován velký nábytek, aby se omezila možnost mechanického poškození hotových dveřních kompletů během dokončovacích (řemeslných) prací. Během zaměření se o všem dozvíte. Pokud je to potřeba, navštěvujeme před montáží stavbu i několikrát, abychom společně dosáhli dostatečné přesnosti i připravenosti.

Montážní práce dveří i podlah provádíme čistě a bez odpadu. Dopasováváme se k výškám podlah i nábytku a pokud to opravdu nejde, máme vlastní specializovanou truhlárnu na úpravu dveří. Nakonec celý komplet seřídíme a vyzkoušíme jeho funkčnost. Díky našim certifikacím dostanete záruku.

mistr montáže: Milan Hromádka
email: hromadka@dverestavby.cz
telefon: +420 608 662 242

Reference