reference

vše 18

školy 0

rodinné domy 6

podlahy 0

kanceláře 2

hotely 3

celoskleněné dveře a stěny 0

bytové domy 5

atypické realizace 2

Rodinný dům V.

Bílé lakované dveře a černé doplňky jsou skvělou volbou pro čistý design interiéru. 

Číst více

Rezidence Residence Street - Kolín

K2 invest s.r.o. je náš dlouholetý partner, kterému dodáváme a montujeme dveře Sapeli.
Klienti kteří vlastní byt v této rezidenci si mohli zvolit jakékoliv dveře Sapeli, či zůstat u standardu, který máme určený na jejich projekty. V přízemí se nachází komerční prostory.

Číst více

Obkladové lamely - Realizace

Obkladové lamely jsou dnes součástí moderního designu rodinných domů a bytů.

 

Číst více

KOVAZ s.r.o. - Realizace

Kompletní dodání a montáž dveří do kanceláří pro firmu KOVAZ s.r.o. v Pardubicích Číst více

ŽLUTÁ? JASNĚ!

Už máte okoukané běžné barvy a dekory dveří? Vyberte si jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL! Číst více

Realizace pro firmu Elmont Group a.s.

Firma Elmont group a.s., nás oslovila na realizaci dveří do jejich nových kanceláří v Pardubicích. 
S investory jsme zvolili řadu Lotos v povrchu CPL Borovice Bílá. Dveře jsou rozděleny na plné a prosklené s gravírem v motivu Lotos. V hlavní chodbě jsou poté dvoukřídlé dveře s elektronickým zámkem na čip.
  Číst více

Rodinný dům IV. - Realizace

Bezfalcové dveře v kombinaci s černými komponenty krásně ladí do jednoduchého interieru tohoto domu. 
Zvolená klika Minimal v černém provedení doplňuje dveře. Dominantou je celoskleněný prvek SAPGLASS s mléčným sklem Číst více

Rodinný dům II. - Realizace

Modelová řada Elegant v prémiovém povrchu - Dýha Dub řezaný,
bezobložkové zárubně v černém RAL provedení a klika Minimal.  Číst více

Historická rekonstrukce s atypickou lištou

Památkovým úřadem oceněný dveřní komplet, to je opravdu paráda. Vznikl díky doplnění dveří Bergamo v povrchu bílá stříkaná nahladko s kováním M&T o autorskou dřevěnou lištu, kterou speciálně pro tento projekt navrhl architekt.

Číst více

Hotel DEEP

Hotel Deep je v designovým hotelem v centru Pece pod Sněžkou. Při řešení této zakázky jsme se soustředili na pozvednutí interiéru na vyšší úroveň estetiky, na vyhovění požadavkům na náročný hotelový provoz, ve kterém dveře i zárubně musí odolat "návratům dětí s lyžemi", ale také výkyvům teplot v horském provozu.

Samozřejmostí je požárně-bezpečnostní řešení i kompletní kartový systém. Dveře i zárubně jsou sladěny s povrchy různých pater a následují svým designem různé požadavky v hotelové lobby, v apartmánech i zázemí. Dveřní komplety jsou v dnes již standardní výšce 210 cm. 

Číst více

Zelený potok Apartmánový Hotel

Zelený potok je nový apartmánový Hotel v srdci Pece pod Sněžkou. Bylo nám potěšením osadit do tohoto objektu dveře Elegant v dekoru CPL Dub sukatý doplněný černým kováním. Během této zakázky nás čekalo několik dveřních kompletů, které musely být precizně dopasovány do nestandardních dveřních otvorů propojujících starou a novou část budovy, s čímž si velice dobře poradili naši zkušení montážníci.

Samozřejmostí je požárně bezpečnostní řešení i kartový systém. Pěkným detailem na každém patře jsou jedny dveře na chodbě, které nahrazují úklidové skříně. Vypadají tedy jako všechny apartmánové vchody, drží rytmu interiéru, ale ve skutečnosti nahrazují skříň. 

Číst více

Poutní dům Hledeč

Poutní dům z poloviny 19.století s různou historií byl obnoven po roce 1989. Přáním investora bylo vnést do jeho interiérů maximum přírodních povrchů, proto byla zakázka realizována v přírodní dýze dub. Techniky jsme si museli poradit s velmi širokými starými stěnami, které měly i 80 cm. Některé byly řešeny širokým obkladem vnitřních ostění z dubové dýhy, nebo výbornou technickou fintou ve formě dubové rámové zárubně.

 

Ta byla umístěna do dveřního otvoru, čímž se esteticky odlehčil, protože nebylo nutné jej obkládat. Rámová zárubeň navíc plně vyhovuje požadavkům protipožárního řešení ubytovacího objektu. Samozřejmostí je panikové kování v únikových cestách. Pro levnější části poutního domu byly křídla osazeny do ocelových zárubní s nerezovým kováním.

Číst více

Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec je velkým komplexem v srdci Krkonoš. Interiér je vytvořen v několika různých stylech s různými modely dveří. Během realizace tohoto projektu jsme řešili především sladění bezfalcových dveřních kompletů s četnými celodřevěnými obklady stěn.

Samozřejmostí je kartový systém, požární řešení i několik úplně atypických prvků v podkrovních apartmánech. Výzvou pro nás bylo se flexibilně přizpůsobit klientským změnám, které se objevovaly před realizací, během ní a v některých případech i po ní. Díky nadstandardně dobré komunikaci se vše podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Číst více

VPS Trade - interiér bytu

VPS Trade je rodinnou firmou, která se věnuje interiérovému designu, rekonstrukcím i novostavbám. Díky tomu je tato zakázka tak trochu vzorovým bytem a proto bylo možné sáhnout do vyšších tříd našeho portfolia. Najdete zde dveřní křídla od podlahy až ke stropu vysoké 2,5 metru.

Je to možné díky speciálním napínákům uvnitř křídla, které zajišťují jejich tvarovou stabilitu. Dále si můžete všimnou zárubní v bezfalcovém provedení, černých pantů, designových magnetických klik i celého sladění tapet s povrchem dveří, který je proveden v barvě Premium - nejvyšší třídě stříkané barvy. 

Číst více
    Zobrazit další