dveře

dveře

Proč děláme značku SAPELI ?

Firma SAPELI a.s. je na trhu již od roku 1994 a v průběhu velice krátké doby se stala největším výrobcem dveří v ČR. Je to rodinná česká firma, která pro svoje dveře vybírá materiály od českých dodavatelů. Kvalita dveří je prověřena nejen dlouhodobou instalací, ale také na zkušebnách. U některých modelů dveří lze za určitých provozních podmínek získat až 5-ti letou záruku. Ze dveří se do interiéru neuvolňují žádné škodlivé látky a při výrobě jsou používány ekologické materiály.

Dveře na 3 kroky

Vybrat, zaměřit, namontovat. A je to doma.

SAPELI Centrum

Dveře tvoří bezpečný, klidný a hlavně funkční domov. Aby byl jejich prodej důstojný, s patřičným poradenstvím i v hezkém prostředí, provozujeme pro Vás SAPELI Centrum v Hradci Králové a SAPELI Centrum v Pardubicích, jejichž standardy jsou certifikovány výrobcem. Postará se o Vás vstřícný, proškolený tým, můžete u nás vidět více než stovku vystavených dveřních křídel, množství klik i variant prosklení. Z podlahového centra můžete procházet modely dveří s velkým vzorkem podlahy. Nové designové dveře budete mít už na 3 kroky. Nejlepší způsob, jak začít, je osobně nás navštívit. 

Konfigurátor SAPELI

Pokud si chcete udělat představu z domu, můžete virtuálně prohlédnout naše prodejny, domluvit s námi konferenční hovor, nebo vyzkoušet konfigurátor SAPELI, kde si rychle jednoduše vyberete dveře, jejich typ, model, povrch, zárubeň i prosklení. Barevné ukázky všech navržených dveří jsou orientační a proto Vám doporučujeme před objednáním navštívit jedno z našich SAPELI CENTER v Hradci Králové nebo Pardubicích, aby pro Vás vzájemné kombinace dveří s podlahou v reálném prostředí nebyly překvapením. Přejít na konfigurátor
Realizace dveří vyžaduje mnoho technických detailů, se kterými Vám rádi poradíme. Nechte nám svůj telefon a my Vám zavoláme k hotovým či rozpracovaným konfiguracím.

SAPELI UNLIMITED KONCEPT

SAPELI Unlimited koncept pro architekty a nejnáročnější zákazníky na svém webu říká: „Za lepší místa k životu, obdivujeme krásné prostory, v nichž se dobře žije. Vytvoření kreativní platformy pro ty, kteří je vytvářejí, je pro nás další způsob, jak se na tomto fascinujícím procesu podílet.“

SAPGLASS

V moderních designových interiérech sklo již zdomácnělo a něco skleněného je součástí skoro každé zakázky. Sklo má fantastický prostup světla, ale umíme jej vyrobit v různých stupních ztmavení. Časy praskajících skleněných výplní jsou dávno pryč, SAPGLASS nabízí nejvyšší možný standard bezpečnosti a celoskleněné dveře můžete v klidu umístit i do dětského pokoje, samo sebou s patřičnou grafikou. Možností je vícero, od pískování, přes digitální tisk, gravírování až po keramický tisk. Umíme je výborně kombinovat s rámovými zárubněmi či vhodnou dřevěnou podlahou, Vznikne tak dokonalý interiér.

Stavební pouzdra

Stavební pouzdra jsou vtipná. Umožňují vyřešit ty části interiéru, kde by Vám otevřené dveře překážely nebo by se tam vůbec nevešly (z koupelny na malou chodbu nebo ze vstupu do předsíně). Hodí se také do míst, která potřebujete oddělit jenom někdy, na příklad pouze v zimním období kvůli vytápění (obývací pokoj) nebo když děti už spí. Pamatujte ale na to, že jsou to v podstatě posuvné dveře, které se schovají do pouzdra, takže nemají takovou zvukovou těsnost, jako dveře otočné. Neměly být použity na příklad na záchod.
Pro stavební pouzdra jsme si na základě dlouholetých zkušeností vybrali firmu JAP. Zvláště jejich stavební pouzdra JAP FUTURE jsou moderní konstrukce, mají tlumiče, které zabezpečují tiché a bezpečné dovírání a otevírání posuvných dveří. Do pouzder mohou být použity vnitřní dřevěné dveře plné, vnitřní dřevěné dveře prosklené i celoskleněné dveře. Jelikož jsou stavební pouzdra zabudována uvnitř zdí, přijďte za námi prosím brzy, nejpozději když už jste postavili základovou desku.

Skryté hliníkové zárubně JAP pro vnitřní dveře SAPELI.

Skrytá zárubeň opravdu není ve zdi vidět a dává vyniknout instalovaným dveří téměř neomezených rozměrů a povrchů. Standardem se dnes stávají dveře od podlahy až ke stropu nebo dveře v dřevěném obkladu, které téměř nenajdete. Skrytá zárubeň to moderní prvek v dnešním stavebnictví a je ideální pro zákazníky s velkým smyslem pro detail a jednoduchost interiérů.