Rodinný dům - Realizace

Na začátku spolupráce chtěl objednavatel něco hezkého a na konci to má.

Požadavek byl jasný ! Vybrat, zaměřit, namontovat prvky, vytvořit dokonalý a  hezký interiér.

     Začali jsme prvním krokem – výběrem produktů.

Pěkně v klidu na jedné prodejně vybrat materiál na podlahu a k tomu všechny varianty dveří. Zdá se to skoro nemožné, ale lze to uskutečnit pokud máme všechny produkty na jednom místě a pracuje tam zkušený odborník, který rozumí všem komoditám. Kombinovali jsme  různé vzorky podlah, dveří a chodili od jednoho k druhému, abychom dokázali všechno sladit k dokonalému výsledku. Jak to dopadlo vidíte na našem videu.

     Interiér vytvořen vinylovou podlahou v dubu, béžovém, medovém s  přírodním dekorem doplněný o bílé obložky, dveře a celoskleněné prvky s nádechem do ledova (satináto bílé) je geniální jednoduché řešení. Podlaha s dekorem dřeva obložky, dveře v bílé barvě, celoskleněné dveře v satinátu bílém a to všechno doplněno černými ovládacími prvky včetně pantů je prostě design. Pro dokonalou funkčnost s neporušením designu interiéru byly použity i dveře v reverzním provedení. Samozřejmostí jsou i stejné dveře v provedení posuvném do stavebního pouzdra JAP. s obložkou. Dominantním prvkem celého prostoru jsou dvoukřídlé dveře posuvné, celoskleněné na černé pojezdové liště minima s dorazy, černými madly a to je vrchol produkce. Pomocí těchto dveří  lze celý prostor jednoduše otevřít a nebo plně uzavřít.

     Všechny prvky od jednoho dodavatele, předvedené na jednom místě a namontované jednou montážní skupinou, ideální stav pro objednatele.

     Druhý krok následoval a bylo to zaměření.      

Po vyběru všech prvků jsme zakázku zaměřili tak, aby všechny prvky bylo možné dokonale namontovat. Dohodli jsme se stavbou detaily osazení dveří na standartní oštukované stěny, stěny v koupelnách s obklady a posuvné dveře do vestavěných stavebních pouzder JAP. Zaměření je 100% úspěchu dokonalé montáže.  

     Na závěr třetí krok dokonalá montáž.

Namontovat všechny různé produkty bylo jen pro zkušené montážníky s bohatou praxí. Montovali jsme dveře otočné dřevěné bílé, dveře otočné bílé v reverzním provedení, dveře dřevěné posuvné do pouzdra JAP, dveře otočné jednokřídlé celoskleněné, dveře posuvné celoskleněné jednokřídlé a nakonec dveře dvoukřídlé na garniži minima v černé barvě s černými madly. Dveře doplněny o černé  kliky. Dokonalé detaily osazování zárubní na podlahu a ve styku se zdi je přímo závislé na rovinnosti stěn a obkladů. Namontovat všechno tak, aby bylo všechny prvky ve stejných výškách a rovinách je naše specializace i za pomocí laserových měřidel. Výsledek práce je opět vidět na videu a objednavateli, který je spokojen.

     Jsou to jen vlastně dveře a podlaha, ale co používáte častěji v domě než tyto dva produkty ? Které prvky určují Vaší osobnost a vkus ? Jsou to produkty, které určují jak se budete v novém interiéru cítit a jak se Vám bude bydlet. Funkčnost všech namontovaných produktů je samozřejmostí.

     Základem dobré spolupráce je dokonale vybavená vzorkovna se zkušenými obchodníky. Můžete se na ně podívat na našich web stránkách.