VPS Trade - interiér bytu

VPS Trade je rodinnou firmou, která se věnuje interiérovému designu, rekonstrukcím i novostavbám. Díky tomu je tato zakázka tak trochu vzorovým bytem a proto bylo možné sáhnout do vyšších tříd našeho portfolia. Najdete zde dveřní křídla od podlahy až ke stropu vysoké 2,5 netru.

Je to možné díky speciálním napínákům uvnitř křídla, které zajišťují jejich tvarovou stabilitu. Dále si můžete všimnou zárubní v bezfalcovém provedení, černých pantů, designových magnetických klik i celého sladění tapet s povrchem dveří, který je proveden v barvě Premium - nejvyšší třídě stříkané barvy. 

V tomto případě bylo řešení na mm a to doslova. Museli jsme si počkat až na definitivní připravenost stavebních otvorů, protože při realizaci dochází pravidelně k rozdílným výsledným hodnotám. My dovedeme vyrobit dveře po mm a záleží jen na zaměření.
Rozhodujícím faktorem u této zakázky bylo zaměření a stavební příprava otvorů. Při přípravě těchto prvků je velice důležitá spolupráce jednotlivých řemesel a investora s dodavatelem. Investor má určitou představu jak by měly dveře vypadat. Dodavatel ví jak dveře vyrobit a osadit. Každý pro svoji práci potřebuje dobrý čas a podklad.
Při osazování dveří se speciálním napínákem, který umožňuje upravit prohnutí dveří, nelze tyto dveře podzeřávat. Zde je opravdu jen jeden pokus při zaměření, výrobě a montáži.
Dveře ve větších rozměrech jsou osazovány 3 ks pantů v tomto případě panty skryté v černém designovém provedení. Třemi panty je zajištěna dokonalá stabilita a jednoduché seřízení celého dveřního kompletu. Pomocí těchto pantů lze s dveřním namontovaným křídlem posouvat ve třech směrech. Nahoru a dolů, vlevo a napravo a přitlačit či oddálit od těsnění. Panty na sobě mají krytky a jsou elegantně pohledové.
Velice elegantní design v bílém s černými doplňky je zde podtržen dřevěnou podlahou a celý prostor je naprosto dotažen i bílou výmalbou.
Černá klika osazena ne dveřním křídle jen podtrhuje eleganci. Pod klikou se skrývá ještě magnetický zámek s černým čelním štítem.
Kombinace bílých dveří s bílo-černým obkladem a nábytkem vytvořilo dokonalou koupelnu. Kvalitní provedení obkladů a osazení dveří je základem.