Zelený potok Apartmánový Hotel

Zelený potok je nový apartmánový Hotel v srdci Pece pod Sněžkou. Bylo nám potěšením doplnit tento objekt o dveře Elegant v dekoru CPL Dub sukatý doplněný černým kováním. 

Apartmánový hotel je umístěn u parkoviště pod sjezdovkami Javor v Peci pod Sněžkou
Zárubeň může být v šířce ostění (šířka obkládané zdi) v jakémkoliv rozměru od 80 mm až do 1000 mm. Při objednání těchto zárubní je vždy nutné zaměření zkušenými pracovníky. Správné zaměření ja základ skvělé montáže. Vyrobené zárubně mají tolerance na šířku stěn, ale ty jsou především využívány pro korekci při realizaci.
Zárubeň je vyráběna na zakázku a jednotlivé komponenty mají libovolné rozměry, které je nutno uvést v objednávkovém listě. Při dobré přípravě celého projektu se nemusíte obávat, že Vám budou překážet špatně osazené vypinače, termostaty nebo zásuvky v jednotlivých místnostech.
Na dveřích může být pouze klika bez spodní rozety pokud se jedná o interiérové dveře bez dalších požadavků na uzavírání. Zde je osazena klika Morgan v černém provedení.
5 Vstupní dveře do pokojů jsou osazeny kováním s kartovým systémem. Příprava dveří pro kartový systém vyžaduje přípravu již ve výrobě, protože každé kování má jiný tvar a potřebuje nejen otvor pro kliku, ale hlavně úpravu dveří ve falcové hraně.
Dveřní komplety mohou být osazeny v rozích chodeb či místností k sobě velice blízko. Záleží na zaměření jednotlivých stavební otvorů. Při zaměření je nutno již vidět jak budou budoucí komplety po montáži vypadat. Při zaměření se díváte jen na holé stavební otvory pro otočné dveře.
Kombinace povrchů v interiéru je dominantní.
Osazení dveří na jedné stěně. Jeden komplet je osazen s viditelným ostěním a druhý s dveřmi. Lze také osadit dveřní komplety s oběmi viditelnými ostěními, ale druhé dveře musí být v provedení reverzního otevírání. Na reverzní otevírání se můžete podívat na bašich SC v Hradci Králové a |Pardubicích.
Detail osazeného kování se spodní rozetou v provedení WC zámek. Z této viditelné strany je vždy možnost pomocí mince nebo šroubováku vždy dveře otevřít. Je to velice praktické řešení pro krizové události.
Osazení dveřínho kompletu na obklad koupelny. Důležitá informace při zaměřování stavebních otvorů je jak budou v jednotlivých místnostech provedeny povrchové úpravy. Když se jedná o koupelny většinou je proveden obklad z jedné strany zdi. Musíme se ptát jak širokým obkladem a do jaké výšky. Zaměříme a navrhneme cokoliv o čem víme.
Detail osazeného dveřního kování v provedení Wc ze strany koupelny. Zde je vždy osazen uzavírací prvek, tak aby uzavření šlo lehce provést. Často se setkáváme s obyčejným provedení kování se spodní rozetou na obyčejný klíč, který nemůžete nikde najít a to především, když velice spěcháte na toaletu.
Detail osazení obložky na obklad. Když jsou všechna řemesla skvěle provedena, tak je osazení provedeno čistě a eleganntně bez potřeby dalšího doplňování akryláty.
Falcová strana dveří s osazeným zámkem jen dokazuje preciznost provedení dveří a jejich kvalitu. Připravený otvor na milimetrovou přesnost pro osazení zámku. Všechno sedí jak má.