Rekonstrukce bytu

Při rekonstrukci domu či bytu je potřeba správně odhadnout celkový rozsah prací. Můžete se pustit do rekonstrukce pouze jednotlivých částí nebo do celkové rekonstrukce. Vždy platilo, že čím více rekonstruujete, tím celkově méně peněz a nepořádku vás to stojí.

Toto pravidlo platí i dnes. Při jednom stěhování, eventuálním bourání a následných řemeslných pracích, jsme schopni dosáhnout mnohem většího efektu rekonstrukce, než když každý rok do něčeho pouze „kopneme“.

Celkový dojem z rekonstrukce je určitě lepší, když si před zahájením vyberete i barevné provedení nově použitých materiálů. Na našich centrech si můžete vzít do ruky všechny potřebné produkty a prohlédnout si, jestli spolu ladí či nikoliv. Porovnávejte například podlahový dílec s dveřmi, nebo jednotlivé kování na dveřích či skleněných stěnách. Barevné ladění všech komponentů následně určí vzhled vašeho interiéru.

Jsme schopni vám dodat jednotlivé komponenty v různých stylech. Moderní, retro či klasika? S výběrem vám rádi poradíme zcela zdarma a následně pro vás připravíme několik variant cenových nabídek s různým provedením dveří a podlah.

Nabízíme i rady od architekta či alespoň konzultace na místě montáže s naším zkušeným technikem, který doporučí několik možných řešení. Výběr dodavatele při rekonstrukci je velmi důležitý. Dodavatel musí mít s touto službou bohaté zkušenosti a ideálně již řadu realizovaných zakázek. Prohlédněte si tedy již hotové akce a kontaktujte přímo majitele rekonstruovaných bytů.

Zvolený postup rekonstrukce je často zásadním úkolem celé akce. Všechna řemesla na sebe musí navazovat. Pro tyto účely je ideální vypracovat časový harmonogram s pevnými body a ty dodržovat. U nás zajišťujeme vše - již od bouracích prací až po konečnou montáž podlah a dveří. Vše tak máte od jednoho dodavatele. Před zahájením prací vždy s objednavatelem uzavřeme smlouvu o dílo, v níž uvádíme i konečný termín.

Z našeho sortimentu vám pro rekonstrukci nabízíme tyto produkty:

Vstupní vchodové dveře

Protože investujete do svého bytu statisíce korun, doporučujeme vám ho dobře zabezpečit. Vstupní vchodové dveře mají nejen zabránit nezvaným hostům, ale také zamezují například šíření ohně a kouře. Pro komfortní bydlení mohou být dveře zvukově izolační a doplněné digitálním kukátkem. Další nadstavbou dveří jsou elektronické dveřní systémy, které vám pomohou dveře ovládat pomocí čipu v kapse (na elektronické kování tedy nepotřebujete klíče). Digitální kukátko dokáže po celé dny nahrávat pohyb osob před vašimi dveřmi. Pořízené záznamy si můžete následně prohlížet.

Instalace vstupních vchodových dveří vyžaduje novou ocelovou zárubeň s bezpečnostními prvky, do kterých zapadnou trny dveří. Stávající zárubeň je nutné opatrně vybourat a do stejného místa zabetonovat novou ocelovou zárubeň. Zárubeň se instaluje již ve finálním nátěru, a tak po instalaci zárubně (konkrétně po zatuhnutí rychletvrdnoucího betonu) můžeme namontovat nové vstupní bezpečné dveře.

Interiérové dveře Sapeli

Interiérové dveře SAPELI při rekonstrukci můžeme montovat s obložkou na kovové ocelové zárubně (OKZ) nebo do nově připravených stavebních otvorů, které vzniknou po vybourání stávajících ocelových zárubních. Posuvné dveře můžeme rovněž realizovat dvěma způsoby. Buď jde o posuvné dveře do stavebního pouzdra, které se zazdí do nové příčky, nebo se dveře namontují na stávající stěnu se stavebním otvorem. U posuvných dveří do stavebního pouzdra ušetříte prostor v oblasti dveří, protože se zasunou do pouzdra a stanou se neviditelné. Tyto dveře mohou být i dvoukřídlé, kdy pak velice elegantně předělují váš prostor. Do pouzdra i na stěnu můžeme namontovat dveře celoskleněné s velice širokou škálou motivů. Dveře mohou být gravírované, potisknuté, čiré nebo s pískováním.

Dveře vždy doplňuje kování. Pro lehké ovládání a dokonalou montáž doporučujeme zvolit kvalitní kování, které se udržuje promazáváním. Díky dobrému servisu je téměř nezničitelné.

Celoskleněné dveře a stěny

Celoskleněné stěny jsou velice moderním řešením v dnešních interiérech. Pokud je dobře sladíte s dalšími prvky, vyzvednou jeho prostornost a jedinečnost. Stěny lze také opatřit různými grafickými prvky, které dotváří moderní design vašeho bydlení. Celoskleněné stěny se vyrábějí z kaleného skla a mohou se různě kombinovat i s dřevěnými dveřmi.

Podlahy

Před pokládkou podlah - jak plovoucích, tak i lepených - je nutné dokonale připravit podklad podlahy. Základem je stržení stávajících povrchů, poté je nutné přistoupit k provedení nivelační stěrky v různých vrstvách dle potřeby. Po provedení stěrky se podklad přebrušuje a odstraňuje se z něj veškerý prach. Pak následuje realizace vlastní podlahy, která je plovoucí nebo lepená. Je na rozhodnutí odborné firmy a na vaší konzultaci s ní, jakou variantu zvolíte.

Instalace dveří se provádí až na konci celé rekonstrukce, kdy je již položená nová podlaha, jsou provedené obklady a malby. Pokud jsou dobře připravené stavební otvory, nevzniká při instalaci dveří žádný velký nepořádek ani prach. Po instalaci dveří se již můžete nastěhovat. Dveře se instalují na novou podlahu s tím, že se kolem nich musí dokončit podlahové a přechodové lišty. Ideální je, když tyto práce provádí jedna firma a práce tak na sebe navazují.

U nás probíhá předání díla s jedním subjektem. Záruky a eventuální reklamace řešíme rovněž s jedním dodavatelem. Celá rekonstrukce i řešení případných nesrovnalostí má tak hladký průběh. Naše zásada je dělat dveře a podlahy dobře. Navštivte tak dvě vybavená SAPELI CENTRA či SAPELI POINT, kde vystavujeme desítky dveří v zárubních, celoskleněné stěny, bohatý výběr kování a vzorníky povrchů dveří i podlah. Na jednotlivých prodejnách pracují proškolení a skvěle ohodnocení pracovníci s bohatými zkušenostmi.

Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že si u nás dobře vyberete.

Za kolektiv pracovníků firmy STAVBY spol. s r.o.

<b>Rekonstrukce</b> bytu

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

14 RAD A TIPŮ PŘI POŘIZOVÁNÍ NOVÝCH DVEŘÍ

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Na zadaný email byl odeslán soubor.

SESTAVTE SI DVEŘE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Bez kontaktu to nejde!

Abychom vám mohli sestavit a zaslat nabídku na míru,
potřebujeme před vstupem do konfigurátoru znát
vaše kontaktní údaje.

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

DVEŘE SE U NÁS NETRHNOU

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

PORAĎTE SE S NAŠÍM ARCHITEKTEM

  • Jak šikovně sladit barvu dveří, tapet a podlah.

  • Jak vyzrát na otvory pro všechny typy dveří.

  • Prostě, jak si to doma zařídit, aby se vám bydlelo hezky.

Kdy se vám to bude hodit?
Vyberte si termín a my se vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Objednávka servisní prohlídky požárního uzávěru

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme,
abychom se společně domluvili na datu prohlídky.

Děkujeme za objednání prohlídky, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Nezávazná poptávka

Modelová řada
Způsob otevírání
Velikost dveří
Typ zárubně
Povrchová úprava
Počet kusů
Montáž

Děkujeme za vaši zprávu, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Neplatný vstup

INFORMACE O PROVOZU

SC PARDUBICE - SC HRADEC KRÁLOVÉ

Od pondělí 12. 4. 2021 máme opět otevřeno!

SAPELI CENTRUM HRADEC KRÁLOVÉ
Po - Pá : 9:00 - 17:00
So : 9:00 - 12:00

SAPELI CENTRUM PARDUBICE
Po - Pá : 9:00 - 15:30
So - Zavřeno   

Dostál Ondřej (HK) - 608 662 228 / dostal@dveresapeli.cz

Votoček Antonín ml. (PCE) - 608 662 227 / avotocek@dveresapeli.cz