Nové dekory a doplňky v roce 2018

Podívejte se, jaké novinky jsme pro vás připravili pro rok 2018. Nabízíme nové atraktivní dveřní dekory, které perfektně sladíte s dalšími prvky interiéru, i různé doplňky, usnadňující montáž dveří či zárubní.

Nové dekory

CPL dub zimní struktur

Velmi populární šedý odstín již dodávaných povrchů (mezi které patří např. borovice bílá) jsme pro letošní rok doplnili o dub zimní, a to hned ve dvou provedeních. Interiérové dveře s tímto povrchem lze vyrobit s orientací dekoru svisle i vodorovně. Každé provedení má svoje specifika a záleží jen na vás, jakou orientaci dekoru CPL budete preferovat. Obě orientace dobře vyniknou na modelech Elegant v bezfalcovém provedení s výškou křídla minimálně 2100 mm. Pokud tyto dveře ještě doplníte hliníkovou hranou, jde o jedny z nejkrásnějších na trhu.

CPL beton šedý

Skvělá imitace povrchu litého betonu. Jde o oblíbený a moderní design, vhodný do kombinace se skleněnými prvky v interiéru. Doporučujeme ho využít v modelovém provedení Elegant v kombinaci s modelem Talia, u kterého provádíme bezlištové zasklívání.

Dýha dub mořený šedý

Širokou nabídku mořených dýh jsme pro letošní rok doplnili mořidlem v odstínu šedé, speciálně vyvinutým pro dveře Sapeli. Šedá je dnes trendy, a proto i ve variantě dražších dýhovaných dveřích vám ji musíme nabídnout. Šedé moření lze použít u všech modelů dveří vyráběných v dýze. U modelové řady Lotos lze toto moření navíc zkombinovat s možností osazení dveřního křídla kovovými proužky ve stříbrném nebo v černém provedení

CPL třešeň struktur

Naprostá klasika mezi prodávanými povrchy. Jeden z nejpovedenější a nejprodávanějších povrchů. Bohužel dodavatel původního CPL se rozhodl pro ukončení výroby. Povrch vám tedy nabízíme od nového dodavatele. V tomto provedení jsou nejprodávanější dveře v modelu Mera. Zde je významným doplňkem dělení skla vodorovnou příčkou ve dvou různých šířkách.

Barva bílá EKO

Tuto barvu jsme vám již představovali začátkem roku. Díky špičkové řemeslné úrovni a provedení šetrnému k přírodě ji ale musíme opět zmínit. U bílé EKO barvy se používá technologie postupného navalování barvy a laku v šesti vrstvách. Vytvrzení se provádí UV světlem. Výsledkem je vysoká odolnost povrchu. Při kombinaci s olepenou hranou je minimálně vidět průsvit tmavé barvy na hraně dveří. Odstín je sladěn s CPL bílá 17, a proto je kombinace se zárubní v tomto provedení i cenově dostupnou variantou.

Nové doplňky

Držák závěsů

Důležitý držák, ve kterém je osazen spodní díl pantu. Dosavadní držák byl kratší a osazený pant měl tendenci se při maximálním zatížení svěšovat. Proto byl navržen nový držák prodloužený o 12 mm, který končí v úrovni obložky. Tímto posunem je přesně veden závěs při montáži, pant lépe drží v závěsu a závěs v zárubni. Dochází tak k minimálnímu svěšování dveřního křídla i při maximální váze a četnosti zavírání. Držák nyní používáme u všech zárubní z výrobního sortimentu Sapeli. Panty jsou testovány na 500 000 cyklů.

Magnetické rozety M&T

Stávající rozety jsou na dveřní křídlo různě nacvakávány nebo šroubovány k podkladní rozetě, která je prošroubována dveřním křídlem. Při různých opravách či dotažení kování se tato krycí rozeta musela demontovat šroubovákem či jiným ostrým předmětem. Při neopatrnosti mohlo dojít k poškrábání dveří nebo kování. Konstruktéři v M&T však přišli s elegantním řešením – magnetickou vrchní rozetou. U dveří Sapeli jsou předvrtané otvory, do kterých namontujeme nosnou část kování. Při dokončení jen pomocí magnetů nacvakneme vrchní rozety. Výsledkem je rychlá montáž či demontáž bez poškození a také moderní design se skvělou funkčností.

 

Bližší informace o novinkách pro rok 2018 vám rádi sdělí naši obchodníci na našich Sapeli Centrech a Sapeli Pointech v Hradeci Králové a Pardubicích.
Těšíme se na vaši návštěvu.

<b>Nové dekory a doplňky</b> v roce 2018

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

14 RAD A TIPŮ PŘI POŘIZOVÁNÍ NOVÝCH DVEŘÍ

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Na zadaný email byl odeslán soubor.

SESTAVTE SI DVEŘE PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Bez kontaktu to nejde!

Abychom vám mohli sestavit a zaslat nabídku na míru,
potřebujeme před vstupem do konfigurátoru znát
vaše kontaktní údaje.

Zadejte platný email.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

DVEŘE SE U NÁS NETRHNOU

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do našich vzorkových prodejen.

Do 10 vteřin budete přesměrování, pokud ne, klikněte zde

PORAĎTE SE S NAŠÍM ARCHITEKTEM

  • Jak šikovně sladit barvu dveří, tapet a podlah.

  • Jak vyzrát na otvory pro všechny typy dveří.

  • Prostě, jak si to doma zařídit, aby se vám bydlelo hezky.

Kdy se vám to bude hodit?
Vyberte si termín a my se vám nejpozději do 2 pracovních dnů ozveme.

Děkujeme za vyplnění formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu!

Objednávka servisní prohlídky požárního uzávěru

Zanechte nám, prosím, své kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme,
abychom se společně domluvili na datu prohlídky.

Děkujeme za objednání prohlídky, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Nezávazná poptávka

Modelová řada
Způsob otevírání
Velikost dveří
Typ zárubně
Povrchová úprava
Počet kusů
Montáž

Děkujeme za vaši zprávu, budeme vás co nejdříve kontaktovat.

Neplatný vstup

INFORMACE O PROVOZU

SC PARDUBICE - SC HRADEC KRÁLOVÉ

Od pondělí 12. 4. 2021 máme opět otevřeno!

SAPELI CENTRUM HRADEC KRÁLOVÉ
Po - Pá : 9:00 - 17:00
So : 9:00 - 12:00

SAPELI CENTRUM PARDUBICE
Po - Pá : 9:00 - 15:30
So - Zavřeno   

Dostál Ondřej (HK) - 608 662 228 / dostal@dveresapeli.cz

Votoček Antonín ml. (PCE) - 608 662 227 / avotocek@dveresapeli.cz