Odpoledne otevřených dveří

Rádi bychom Vás pozvali na odpoledne otevřených dveří a položených podlah k nám do Sapeli Centra v Pardubicích

Budeme pro Vás mít připravené ukázky nových modelových řad, dekorů a kování. 
Náš tým bude připraven Vám odpovědet na všechny dotazy ohledně výběru dveří, technických požadavků či přípravy stavby.
Ohledně podlah Vám poradíme jaký materiál zvolit, jaký podklad je pro určitý materiál vhodný a jak volit dekor podlah vzhledem ke dveřím.

Program začne od 15:00 a bude probíhat volným pohybem až do 20:00
Adresa : SAPELI CENTRUM Jana Palacha 2783, Pardubice 530 02

Bude pro Vás připraveno občerstvení a hudební podklad
Níže více informací 

Víme, že jak laická, tak i odborná veřejnost nemá úplně všechny aktuální informace o výrobcích firmy SAPELI a našich montážních kvalitách. Velmi často se setkáváme s různými informacemi, které když nejsou přímo lži, tak jsou velice zavádějící. Proto Vás budeme rádi osobně informovat a odpovídat Vám na otázky, které se budou dveří, zárubní a podlah týkat.  

Každý rok je něco nového a tento není vyjímkou. Velice rádi vám představíme několik novinek dveří, zárubní, kování a dalších vychytávek. Dnes už nelze říci, že jde jen o obyčejné dveře. Nově vyráběné komplety (dveře a zárubně) lze nakombinovat s mnoha komponenty, které dělají z dveří důležité dominanty vašich interiérů. Každé dveře mohou mít jiné vlastnosti, vzhled a funkce.

Podlahy QUICK STEP jsou také doplněny o nové vzory, vlastnosti a použití. Vzájemné kombinace s dveřními povrchy si můžete vyzkoušet právě jen u nás a to v doprovodu odborníků. Jednotlivé vzorky lze přikládat k sobě a ještě k tomu mít odborný komentář.

Všechny dveře máme ve funkčním stavu a tak si je můžete vyzkoušet. Vlastní rukou s nimi lze manipulovat a zjistit jak je jednoduché jejich ovládání. Máme vystaveny dveře standartních rozměrů na výšku 1970 mm, ale i dnes inspirativní na výšku 2400 mm. Dveře v různých provedení otevírání jako jsou otočné v reverzní verzi, posuvné na zdi s úsporou místa a také posuvné do pouzdra. Designové řešení je dveře osadit do skrytých, neviditekných zárubní. Všechny varianty jsou  vystaveny na našem SAPELI CENTRU Pardubice.

Odpoledne bude také zaměřeno na nejproblematičtější otázky spojené s raelizací nových dveří. JAK MÁME PŘIPRAVIT STAVEBNÍ OTVORY  pro dveře. Jsme připravěni s 25 letými zkušenostmi vám pomoci a všechno buď na papíře, technickým výkresem nebo později na místě stavby  navrhout a vysvětlit.

Odpoledne otevřených dveří se budou účastnit i montážní pracovníci. A Ti budou také společně s obchodními zástupci připraveni na Váš dotaz. Jsme přesvědčeni, že nebude jedinný dotaz, který vám nedokážeme odpovědět. Pokud se takový návštěvník najde, bude odměněn